Ласкаво просимо до системи "Контур Розрахунку Обліку Взаємодії"

Система "КРОВ", на базі платформи Cyclos, дозволяє зняти централізацію банківських послуг, що допоможе стимулювати місцеву торгівлю та розвиток.

Сьогодні світ знаходиться на порозі другої хвилі світової фінансової кризи. Робляться спроби вжити превентивних заходів для пом'якшення руйнівної дії майбутнього фінансового цунамі. Один з напрямків такої підготовки - створення систем альтернативних грошей на місцевому, регіональному та національному рівнях. Сьогодні в світі, за деякими оцінками, налічується більше 5 тис. альтернативних систем платежів і розрахунків. Їх особливо багато в Європі і США. В останні роки нові системи з'являються в Бразилії, ПАР, Японії, Нової Зеландії.

Створіть свій обліковий запис. Ви отримаєте e-mail лист с інформацією для входу.
У випадку, якщо Ви не отримали листа по електронній пошті, будьте ласкаві, перевірте теку спам.

Натисніть тут для реєстрації

Метою системи "КРОВ" є: "Розробити та заохотити стійкі економічні моделі до світу, повного можливостей розвитку, високої якості життя, культурного та екологічного різноманіття, заснованого на стійкому виробництві та споживанні".

Інноваційні монетарні методи можуть допомогти зменшити бідність та слабке розвиток, як на Півночі, так і на Півдні. Відомі економісти, такі як Сільвіо Гезель, Ірвінг Фішер та Джон М. Кейнс зазначають, що брак грошей (або ліквідності) та висока вартість запозичення грошей (відсотків) призводять до збереження бідності та нерівності. Неоднорідний доступ до дефіцитних грошей та створення процентних грошей сприяє тим людям або країнам, які мають (занадто багато) грошей за рахунок тих, хто має занадто мало. Іншими словами: багаті багатіють, а бідні стають біднішими. Про це свідчать величезні борги багатьох країн, що розвиваються, які, здається, зростають все більше, незалежно від того, наскільки вони повертаються. Відносно великі відсотки (безпосередні та приховані в ціні імпортних товарів) перешкоджають розвитку економіки, і бідним групам дуже важко звільнитися від залежної від них заборгованості.

Скорочення бюджету, зумовлене фінансовими зобов'язаннями щодо обслуговування боргового навантаження, призводить до зменшення видатків, безробіття та зниження купівельної спроможності, що посилює кризові тенденції та перешкоджає здійсненню заходів для сприяння економічному відродженню. Це може призвести до шкідливої ​​спіралі, в якій (місцеві) уряди витрачають менше, отримують менше доходів і витрачають ще менше тощо. Для того, щоб вийти з цього порочного циклу,
Система "КРОВ" виступає за впровадження локальних систем обміну, які створюють додаткові купівельна спроможність та кредити для груп з низьким рівнем доходу та малими підприємствами з обмеженим оборотним капіталом. Система "КРОВ" створює умови на місцевому ринку, де купівельна спроможність змінює свої переваги на товари та послуги, що виробляються на місцевому рівні, які виробляються безробітними та некваліфікованими мікро-підприємцями або малими та середніми підприємствами з "запасними потужностями".