Ми шануємо Вас, бо Ви - наш інвестор.

Зареєструйтеся на нашому ринку, внісши на свій баланс 1000 грн. Спробуйте потратити цю суму в нас на ринку. спробуйте заробити потім.
Що це таке?
Це є соціальна мережа з  електронною валютою, тобто онлайн банкінгом, та інтернет ринком. Початковий баланс для кожного нового учасника в розмірі 1000 грн. потрібний для початку торгівлі.
 Гроші можна легко перекидати один одному без комісій і податків. Можна вказувати призначення платежу. Тобто, ви маєте свій інтернет магазин з власною бухгалтерією, що дуже зручно для підприємців. 

Що таке циклос? 
Це проект нідерландської організації соціальної торгівлі, спрямований на розвиток нових ринків. Назва походить від бізнес циклу. Тобто, гроші циркулюють в системі, створюючи певні цикли (як кров в організмі). Також, ця організація розробила додаток до смартфонів cyclos 4 mobile на play store (android) та для iOS на сайті apple store.

Що ми очікуємо?
Сподіваємося, що пожвавиться економіка України. Адже кожен з нас може щось запропонувати, зокрема й працю. 

Даний сайт націлений на Київ та инші міста України. Ви можете також подивитися оголошення безпосередньо на сторінці Marketplace. Кнопка реєстрації - вгорі праворуч екрану. Після реєстрації ви зможете бачити й учасників ринку. А також зможете сконтактуватися з людьми, що вже пропонують свої товари та послуги. Рекомендую дослідити ринок, зареєструватися, вийти на контакт з иншими учасниками ринку, придбати щось, і потім розмістити власні оголошення щодо своїх виробів.
Обов'язковим етапом реєстрації є підтвердження вашої електронної скриньки (якщо ви не знайшли лист для підтвердження реєстрації, перевірте папку "спам").